164,60/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego przy sortowaniu, pakowaniu owoców i warzyw. Oferta z Moss dla 3 Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz warzyw
Liczba wakatów: 3
Miasto: Moss, Norwegia
Stawka godzinowa: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • mycie, sortowanie i pakowanie owoców i warzyw
  • osoba zatrudniona będzie nadzorowała przygotowywanie towarów do wysyłki na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • solidność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • dostępność na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • otwartość

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie na czas pierwszej umowy w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby zorganizowane w wynajętych mieszkaniach
  • możliwość pobrania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • dla najlepszych opcja przedłużenia umowy z pracodawcą bezpośrednim po wygaśnięciu umowy z agencją
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 787594ba6b0eccc9