185-197/h brutto NOK

Norwegia praca bez znajomości języka w budownictwie dla malarza, Grimstad

  • Miasto: Grimstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 03:18

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla budowlańców. Zatrudnienie na budowie w Grimstad jako malarz bez znajomości języka norweskiego, ale z ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Grimstad, Norwegia

Zarobki: 185 do 197 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy malowaniu ścian, tapetowaniu oraz tynkowaniu
  • obowiązkiem będzie również przygotowanie powierzchni pod dalsze prace budowlane

Oczekiwania:

  • posiadanie norweskiego numeru ID
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiająca swobodne porozumiewania się w miejscu pracy

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę – zatrudnienie na legalnej umowie a nie w delegacji
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowowanie
  • odprowadzanie składek oraz płacenie podatku
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla pracowników najbardziej zaangażowanych
  • pracodawca zapewnia darmowe wsparcie przy tłumaczeniu dokumentów i w trakcie procesów rekrutacyjnych
  • pomoc rezydentów na miejscu
  • prawo do urlopu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • krakow@silverhand.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27f3n8/

ID ogłoszenia: 3725a6c4916bb3ab