168,20/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca bez znajomości języka w restauracji pomoc kuchenna od zaraz Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2021 02:52

Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Drammen na stanowisku pomocy kuchennej. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz wyżywieniem na miejscu.

Transport do Norwegii obecnie możliwy jest jedynie przez Szwecję.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miasto: Drammen, Norwegia

Zarobki: 168,20 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Drammen
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie, strój i środki ostrożności
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie samodzielne przygotowywanie składników do przygotowania dań z karty lub do szwedzkiego stołu lub praca na zmywaku
  • ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za mycie i konserwację sprzętów kuchennych, wynoszenie odpadów, wycieranie blatów

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • pracowitość
  • motywacja i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 6 miesięcy
  • bezpłatne zamieszkanie
  • darmowe wyżywienie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 350604b65305f7ff