do uzgodnienia NOK

Norwegia praca dla kobiet od zaraz jako pomoc domowa bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2014 02:44

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla kobiet. Zatrudnienie w Drammen w charakterze pomocy domowej dostępne od zaraz.

Stanowisko: Pomoc domowa

Miejsce pracy: Drammen

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca pilna – od zaraz!

Obowiązki:

  • Poszukiwana pomoc domowa będzie miała za zadanie pomagać w codziennych obowiązkach.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie.
  • Obowiązkiem będą inne zadania np. robienie zakupów.

Wymagania:

  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • osoba z prawem jazdy kat.B i praktyczną umiejętnością prowadzenia pojazdów
  • doświadczenie przy gotowaniu
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku
  • mile widziane referencje
  • sprzątaczki w Norwegii
  • wysoka kultura osobista
  • efektywność

Oferta:

  • Zapewnione legalne zatrudnienie w Norwegii na podstawie umowy o pracę
  • ogłoszenie pracy od zaraz
  • praca 3 h dziennie od poniedziałku do piątku
  • godziny pracy najlepiej przedpołudniowe
  • po pomyślnym przejściu okresu próbnego możliwa jest większa ilość godzin

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 3015415b671cbc2a