5400 miesięcznie NOK

Norwegia praca dla kobiet w Oslo opiekunka dziecięca z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2016 18:42

Poszukujemy kobiet do podjęcia pracy w Norwegii przy opiece nad 3ką dzieci. Zatrudnienie dla norweskiej rodziny w Oslo od maja 2016 dla osób ze znajomością angielskiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 5400 NOK miesięcznie

Start: od maja 2016

Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Obowiązki:

  • Opieka nad trójką dzieci w rodzinie norweskiej. Dzieci są w wieku 4, 6 oraz 11. Tygodniowo praca do 30 godzin. Zadania polegać będą na opiece nad dziećmi i wykonywaniem prostych prac domowych.

Oczekiwania:

  • komunikatywna umiejętność porozumiewania się w języku angielskim i chęć do nauki języka norweskiego
  • wiek w przedziale 18 – 29
  • doświadczenie w pracy przy dzieciach (jako opiekunka, przedszkolanka, opieka nad własnym rodzeństwem również)
  • osoba która chce wyjechać nie może być zamężna ani posiadać swoich dzieci w Polsce
  • brak jakichkolwiek szkodliwych nałogów

Zapewniamy:

  • udział w opłaconym przez rodzinę kursie języka norweskiego
  • zarobki w formie kieszonkowego, które wynosi 5400 NOK miesięcznie brutto
  • zakwaterowanie w domu z norweską rodziną
  • zapewnione pełne wyżywienie
  • przeloty pomiędzy Polską i Norwegią
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@prowork.com.pl

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/opiekunka_do_dzieci_w_oslo,ogloszenie,20160304104052.html

ID ogłoszenia: 11756e570e88bc54