do uzgodnienia NOK

Budownictwo Norwegia praca dla malarza budowlanego z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2016 17:22

Firma budowlana z Bergen zatrudni chętnych do stałej współpracy przy malowaniu i tapetowaniu. Oferta pracy w Norwegii jako malarz ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane przy malowaniu i tapetowaniu
  • zadania wykonywane będą zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz za pomocą różnorodnych technik i materiałów

Oczekiwania:

  • znajomość różnego rodzaju technik i produktów malarskich
  • praktyczna umiejętność korzystania ze sprzętu malarskiego
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia na stanowisku malarza budowlanego – przynajmniej 3 lata
  • wysoka sprawność i siła
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia a także postępowanie zgodnie z zasadami obowiązującymi na norweskim rynku pracy
  • przejazdy oraz pokrycie kosztu przejazdów przez bramki – dla osób które decydują się na przyjazd swoim samochodem
  • zapewnione Feriepenger w wysokości 12%
  • pracodawca zapewnia również dodatek do oszczędności emerytalnych w wysokości 2% (tzw. AFP)
  • za polecenie innego fachowca który podejmie z nami współpracę osoba zatrudniona otrzyma jednorazowo 2000 NOK

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz fotografie wykonanych prac. Mile widziane zgłoszenie z referencjami lub kontaktami do osób mogących je udzielić. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • agb@cwork.no lub syb@cwork.no

źródło: cwork.no

ID ogłoszenia: 9125751d90ea4402