199.00 NOK

Norwegia Praca dla MONTERA RUR w warsztacie od zaraz (Bergen)

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 marca 2013 02:45

Ogłoszenie zamieszczone przez agencję zatrudnienie dotyczy pracy w Norwegi na stanowisku montera rurociągów na terenie Bergen. Oferta przeznaczona dla osób, które mogą wykazać się komunikatywną znajomością języka norweskiego lub dobrą znajomością języka angielskiego. Praca rozpocznie się od 3-go kwietnia 2013.

Stanowisko: MONTERA RUROCIĄGÓW

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: 03.04.2013

Obowiązki: praca w warsztacie przy montaż rur

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe, min. 10 lat w montowaniu rurociągów
– uprawnienia na wózki widłowe
– komunikatywna znajomość j. norweskiego lub bardzo dobra znajomość j.angielskiego, język będzie sprawdzono podczas rozmowy telefonicznej
– preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Norweski pracodawca oferuje:
– umowę o pracę
– czas pracy: min. 37,5, max. 48 godzin w tygodniu
– dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegi lub w Polsce
– opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
– płatny urlop
– praca na pełny etat plus nadgodziny
– wynagrodzenie: stawka godzinowa min. 199 koron norweskich bruuto/h

Sposób aplikowania: CV w j. angielskim wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadcznie zawodowe prosimy przesłać na adres: norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: “Monte rur”

Dziękujemy za przesłane aplikacje, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 139515057467c683

1 odpowiedź na “Norwegia Praca dla MONTERA RUR w warsztacie od zaraz (Bergen)”

  1. Ireneusz kuca na 10 maja 2013 @ 18:47

    pracowalem jako montet rurociagow w niemczech przez 5 lat i ostatnie pul roku w holandii na elektrowni