od 175/h brutto NOK

Norwegia praca dla operatora wózka widłowego z językiem angielskim od zaraz na magazynie Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2021 00:20

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie na magazynie w Oslo od zaraz dla chętnych z językiem angielskim. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 175 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz!

Zakres zadań:

  • praca w hurtowni z Oslo dla operatora wózka widłowego
  • obowiązkiem będzie rozładunek, załadunek oraz transport wewnętrzy towarów
  • zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • konieczność posiadania uprawnień na wózki widłowe
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • solidność, motywacja, zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • dostosowane środowisko pracy do warunków pandemicznych + środki ochrony osobistej + testy
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • ubezpieczenie
  • pomoc medyczną w razie potrzeby
  • atrakcyjne zarobki
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 4000 NOK miesięcznie do osoby
  • wdrożenie w obowiązki zapewnione w języku polskim

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2021. Zatrudnienie możliwe jest również do podjęcia od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 443618e5ccc2af43