Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

163,84 brutto/h NOK

Norwegia praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 30 lipca 2017 00:42

Zakład przetwórstwa mlecznego ze Stavanger oferuje pracę w Norwegii dla par przy pakowaniu sera krojonego. Zatrudnienie bez znajomości języka z umową do końca roku 2017. Zakwaterowanie organizuje pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Stavanger

Liczba miejsc: 6

Umowa: do końca roku 2017

Start: od zaraz, początek sierpnia

Zadania:

Nieskomplikowana praca przy taśmie produkcyjnej w przetwórni, polegająca na pakowaniu krojonego sera w plasterkach na plastikowe tacki zgodnie z deklarowaną gramaturą produktu.

Wymagania:

- język angielski będzie dużym atutem

- mile widziane doświadczenie nabyte w krajach skandynawskich

- gotowość do podjęcia pracy za granicą minimum do końca obecnego roku kalendarzowego

- szukamy osób pracowitych, bezkonfliktowych potrafiących wykazać się dokładnością i szybkością w wykonywanej pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie za pośrednictwem agencji do 29  grudnia 2017

- dla pracowników, którzy się wykażą pracodawca może zaproponować nowy kontrakt w roku 2018

- na czas pierwszej umowy zapewniamy kwatery wynajęte przez agencję (koszt 3200 NOK będzie potrącany z wynagrodzenia)

- pracownikom, którzy pierwszy raz podejmą pracę w Norwegii pomagamy przy dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności na miejscu

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 11 sierpnia 2017. Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początek sierpnia.

email: soknadansatte_pl@fastem.com

ID Ogłoszenia: 302597bee0f85a70

220 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

2 Odpowiedzi na “Norwegia praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera w Stavanger”

  1. Jestem zainteresowany pracowalem 5 lat w fabryce sera z podobnyni maszynami w holandii

  2. Sandrusiek2407 na 23 lutego 2018 @ 19:48

    Jestem zainteresowana wraz z narzeczonym podjęciem pracy .