do uzgodnienia NOK

Norwegia praca dla par przy sprzątaniu bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:25

Opcja zatrudnienia w Stavanger dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu gospodarstwa domowego. Pracodawca zapewnia zatrudnienie dla mężczyzn w charakterze “złotej rączki”.

Stanowisko: Sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • kobiety będą odpowiedzialne za wykonywanie prac porządkowych w gospodarstwie domowych
  • mężczyźni będą zajmować się naprawami, konserwacją, malowaniem, itp.

Oczekiwania:

  • jedna osoba z pary będzie musiała koniecznie porozumiewać się w języku angielskim lub norweskim na poziomie komunikatywnym oraz posiadać aktualne prawo jazdy kat.B
  • wysoka motywacja
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra sprawność fizyczna
  • doświadczenie
  • od panów dodatkowo wymagane jest posiadanie zdolności technicznych

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii dla par z porządnych wprowadzeniem w obowiązki
  • norweskie ubezpieczenie społeczne
  • przejazd z lotniska i transport lokalny
  • wsparcie na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie
  • pomoc w dopełnieniu formalności niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo. Wiadomość z załączeniem zdjęcia i CV należy przesłać na adres:

  • office@dobra.no

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem: office@dobra.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-dla-pary-sprzataczka-i-handyman-3701987.html

ID ogłoszenia: 20858f6828098261