168 brutto/h NOK

Norwegia praca Drammen bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 14:56

Oferujemy zatrudnienie na magazynie odzieżowym w Drammen przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Zarobki: 168 NOK brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • zbieranie towarów na podstawie list klientów
  • rozładunek oraz załadunek towarów
  • rozlokowywanie produktów na magazynie
  • montowanie zabezpieczeń
  • metkowanie, etykietowanie
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dobra organizacja, pracowitość
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zmotywowanie, zdyscyplinowanie
  • brak przeciwwskazań do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę z ubezpieczeniem oraz dostępem do pakietu świadczeń socjalnych
  • liczne szkolenia
  • dodatki do wynagrodzenia
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-odziezowym-drammen-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 90956ab54033d20e

5 komentarzy na “Norwegia praca Drammen bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz”

  1. janbaranowski na 31 stycznia 2016 @ 22:03

    Aktualnie znajduję sie w Drammen i jestem bardzo zainteresowany tą ofertą. Niestety podany link jest nieprawidłowy.

  2. Witam!

    Spełniam wszystkie Państwa wymagania. Posiadam doświadczenie w tego typu pracy i jestem dyspozycyjna od zaraz. Prosze o kontakt e mail e.opalka@onet.eu

    Pozdrawiam

  3. wiktor1982 na 2 lutego 2016 @ 09:59

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy , mam ponad 9 letnie doświadczenie na produkcji i magazynie oraz jako kierowca wózków widłowych.
    \Mo numer kontaktowy to +48 691183343

  4. Witam

    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Mam 25 lat i doświadczenie z pracy na magazynie. Pracowałem na magazynach w Anglii. Angielski jest na poziomie bardzo dobrym-dobrym. Proszę o kontakt na 601990977.

    Pozdrawiam
    Patryk

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.
    Mam 28 lat, mam uprawnienia na wózki widłowe.
    +48537952102

    Pozdrawiam
    Stanisław