23500 brutto + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca fizyczna bez języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 września 2018 17:16

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy naprawie drewnianych palet. Zatrudnienie w Ålesund z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na pół roku

Wynagrodzenie: 23500 NOK brutto miesięcznie

Lokalizacja: Ålesund, Norwegia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawianie palet drewnianych
  • pracownik zaczyna pracę od skontrolowania stanu palet i wykonania koniecznych zadań
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • pracowitość, staranność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • pracę na 6 miesięcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę na pełny etat w wymiarze około 160 godzin miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16 – pracodawca zapewnia stałe godziny pracy
  • wsparcie medyczne jeżeli będzie taka konieczność
  • darmowe zamieszkane zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy września 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest we wrześniu 2018.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 565b8a5e60c8cbb