od 199/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna bez języka przy sortowaniu owoców od zaraz w Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2022 01:47

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu owoców. Od zaraz zatrudnienie 2022 w Oslo dla kandydatów również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miasto: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 199 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna, manualna praca przy myciu oraz sortowaniu owoców
  • zadania wykonuje się przy taśmociągach w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • solidność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zwinność

Zapewniamy:

  • umowę norweską na okres połowy roku
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • sensowne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie, koszt to 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • obowiązujący system 3 zmianowy
  • komplet odzieży pracowniczej
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 992632d97aa3d52a