od 140/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna bez języka na myjni samochodowej od zaraz w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2019 01:09

Auto-myjnia z Oslo zatrudni od zaraz osobę bez znajomości języka. Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: od 140 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy fizycznej przy myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych
  • kompleksowe sprzątanie aut – trzepanie, mycie dywaników, konserwacja plastików, odkurzanie wnętrz, mycie, woskowanie, czasem pranie tapicerki
  • pilnowanie porządku na myjni

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność, solidność
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • własne auto na wyjazd
  • wysoka motywacja
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • rozwój i opcję zdobycia ciekawego doświadczenia
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych – koszty do uzgodnienia z pracodawcą, ceny wahają się w zależności od aktualnej dostępności pokoi

Aplikacja:
Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz kiedy auto błyszczy lepiej niż nowe, a do tego masz doświadczenie i wiedzę w temacie – nie zastanawiaj się tylko wyślij swoje CV.

Uwaga: na poprzednie zgłoszenie dostałem bardzo wiele aplikacji, dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia. Niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć każdemu osobno, za co przepraszam.

email: car-wash@reborn.com w tytule maila proszę wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

ID ogłoszenia: 1895d85e4eed2518