162,40/h NOK

Norwegia praca fizyczna 2020 bez znajomości języka od zaraz przy melioracji rowów Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2020 03:51

Od zaraz (maj 2020) zatrudnimy osoby bez znajomości języka do melioracji, udrożniania rowów w Drammen. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od maja 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy odmulaniu, udrożnianiu rowów
  • w praktyce obowiązkiem będzie zbieranie odpadów, oczyszczanie dna, odmulanie, wykaszanie traw itp.

Oczekiwania:

  • solidność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • wytrzymałość
  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • posiadanie własnej odzieży roboczej – wymagany przynajmniej jeden komplet, pracodawca zapewnia jeden na miejscu jednak ze względu na charakterystykę pracy konieczna jest odzież na zmianę
  • punktualność
  • motywacja i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 2500 NOK miesięcznie od osoby w mieszkaniach robotniczych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odzież roboczą wysokiej jakości
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas określony

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2015-2019 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2020.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2020 Drammen”

ID ogłoszenia: 1695ea2e0315401a