169/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2017 00:53

Od zaraz zatrudnimy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Ogłoszenie z Tønsberg aktualne od zaraz dla osób również bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy przeprowadzkach
  • głównie zadania będą wykonywane w mieście Tønsberg oraz okolicach jednak nierzadko zdarzają się wyjazdy dalsze, również z noclegiem
  • praca polega na zabezpieczeniu mienia klienta, załadunku na samochód przewozowy oraz rozłdaunku na miejscu i montażu/rozstawieniu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • zdolności manualne
  • przykładanie się do zadań
  • dużą dokładność, ostrożność, zręczność
  • samodzielność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • norweską umowę o pracę
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • gruntowne przeszkolenie
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • uniform służbowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 33159cffb4bd117d

1 odpowiedź na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg”

  1. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt.