169 brutto/h NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 00:01

Oferujemy zatrudnienie w Tønsberg dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy przeprowadzkach. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wszelkie zadania związane z przeprowadzkami firm oraz osób prywatnych
  • praca w zespole na terenie głównie miasta Tønsberg ale także okolic, zdarzają się zlecenia w różnych częściach Norwegii (wyjazdowe z noclegiem)
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie zabezpieczeniem różnorodnych rzeczy i załadunkiem ich na samochód dostawczy
  • po przewiezieniu w miejsce docelowe rozładunek oraz montaż

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • brak problemów ze zdrowiem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy oraz prawa jazdy kat.C
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • duża dokładność, zdyscyplinowanie
  • ostrożność, zwinność, zręczność
  • samodzielność ale  również zdolność do pracy zespołowej
  • elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • zatrudnienie od zaraz
  • norweską umowę o pracę i pełny etat
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc koordynatora w pierwszych dniach
  • uniform służbowy
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 5658ff3f9053e69