140/h NOK

Norwegia praca fizyczna dla par bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2019 03:06

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii także dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz w Trondheim z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sortowacz odzieży – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: 140 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start możliwy jeszcze od listopada 2019

Obowiązki:

  • praca przy taśmociągu, polegająca na sortowaniu odzieży używanej w szybkim tempie
  • zadania wykonywane będą zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, pracowitość
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na 3 miesiące
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, pary mają zapewnione wspólne, 2 osobowe pokoje
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2019. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8735dc683e9c550f

1 odpowiedź na “Norwegia praca fizyczna dla par bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim”

  1. Witam Jestem zainteresowany Państwa oferta .
    Mój nr kontaktowy 516894130
    e-mail: aremic@op.pl