Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

195 brutto/h NOK

Norwegia praca fizyczna na myjni samochodowej bez znajomości języka od zaraz Ålesund 2023

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2023 02:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia praca fizyczna na myjni samochodowej bez znajomości języka od zaraz Ålesund 2023

Opis

Myjnia samochodowa z Ålesund szuka chętnych od zaraz do fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu pojazdów klientów – głownie auta osobowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka angielskiego / norweskiego.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejscowość: Ålesund, Norwegia

Pensja: 195 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

Zadaniem pracownika na myjni samochodowej będzie wykonywanie pracy fizycznej, w tym mycie i sprzątanie wnętrz samochodów. Obowiązki te będą obejmować odkurzanie, polerowanie, konserwowanie plastików, woskowanie oraz nakładanie powłok ceramicznych.

Oczekiwania wobec kandydata:

Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Norwegii, posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym komunikację, minimum roczne doświadczenie w podobnej pracy, gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii, zaangażowanie w wykonywaną pracę i punktualność.

Firma oferuje:

Terminowe i solidne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na określony czas z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie, atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, bezpłatne zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące dla osób przedłużających umowę, po tym okresie konieczność zorganizowania sobie miejsca zamieszkania we własnym zakresie.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „myjnia samochodowa Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2023. Nie zwlekaj wysyłaj zgłoszenie!

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 40663cb3926a31d7

  

ilość wszystkich wyświetleń: 807, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.