163,20/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu bez języka od zaraz 2020-2021 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2020 02:47

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy odśnieżaniu w Lillehammer. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii do marca 2021 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu. Wymagana dobra kondycja!

Stanowisko: pracownik fizyczny – przy odśnieżaniu

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Umowa: 2020 – marzec 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca na świeżym powietrzu, wykonywana zespołowo
  • obowiązkiem będzie odśnieżanie powierzchni za pomocą odśnieżarek spalinowych, szufli, łopat
  • wszyscy pracownicy nadzorowani są pod kątem wydajności

Oczekiwania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • energiczność
  • duża zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • uniform służbowy dobrej jakości
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w przypadku braku śniegu delegowanie do innych prac lub wypłatę z ubezpieczenia
  • norweską umowę o pracę do marca 2021
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w cenie 4300 NOK miesięcznie
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 2020/2021. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6265fd3422e4c195