do uzgodnienia NOK

Norwegia praca fizyczna sortowanie paczek kurierskich od zaraz bez języka Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2015 23:38

Sortowania paczek kurierskich z Sarpsborg poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Norwegia praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu, rozładunku i załadunku.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wykonywana będzie w sortowni paczek kurierskich. Do zadań należy rozładunek paczek z samochodów służbowych, sortowanie przy taśmie i ponowny załadunek na mniejsze samochody lub większe do innych destynacji.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów z podjęciem pracy w godzinach nocnych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • kreatywność, zdolność logicznego myślenia
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę wyłącznie na zmianę nocną
  • możliwość wypracowywania
  • zatrudnienie od zaraz
  • solidne warunki umowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenie pracownicze
  • praca na podstawie umowy o pracę na norweskich zasadach
  • pomoc w relokacji

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 19/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 62156124c214b844

1 odpowiedź na “Norwegia praca fizyczna sortowanie paczek kurierskich od zaraz bez języka Sarpsborg”

  1. witam jestem zainteresowany wraz z kolega prosze o kontakt 733 478 817