do ustalenia NOK

Norwegia praca fizyczna od zaraz w Oslo przy sprzątaniu domów, biur i po remontach

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2015 01:20

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów, biur oraz po remontach i przeprowadzkach. Oferta z Oslo na stanowisku sprzątacza od zaraz. Pracodawca oczekuje znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz

Lokalizacja: Oslo

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Różnego rodzaju zlecenia – regularne przy sprzątaniu domów, mieszkań a także biur oraz sprzątanie po remontach i przeprowadzkach.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • aktualne przebywanie w rejonie Oslo, Baerum lub Asker,
  • brak nałogów – zakaz palenia w trakcie pracy
  • znajomość języka norweskiego niewymagana w przypadku komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby z własnym autem

Oferujemy:

  • przyjazne warunki pracy
  • młody z zgrany zespół
  • zatrudnienie od zaraz
  • przejrzysty system pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

ogłoszenie wygasło

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie w godzinach 12-16 pod numerem: ogłoszenie wygasło

źródło: facebook.com

ID ogłoszenia: 85155492caf260e5

1 odpowiedź na “Norwegia praca fizyczna od zaraz w Oslo przy sprzątaniu domów, biur i po remontach”

  1. witek19892 na 14 maja 2015 @ 19:48

    Witam . Bylbym zainteresowanym tym ogloszenie o ile jest jeszcze aktualne. JEsli tak prosze o kontakt ( witek_19@wp.pl )