na warunkach norweskich NOK

Norwegia praca Hydraulik – Serwisant instalacji grzewczych od zaraz

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:15

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla hydraulika – montera instalacji grzewczych i sanitarnych. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy ze znajomością angielskiego lub norweskiego.

SERWISANT INSTALACJI GRZEWCZYCH – NORWEGIA

Praca na terenie Norwegii – bezpośrednio u pracodawcy – bez agencji.
Bardzo dobre zarobki, start od zaraz!

Zakres obowiązków:

 Praca na podstawie rysunku technicznego
 Naprawy/serwis instalacji grzewczych oraz sanitarnych w domach prywatnych

Wymagania:

 Kilkuletnie doświadczenia na stanowisku serwisanta, hydraulika, montera instalacji sanitarnych
 Znajomość j. angielskiego lub norweskiego w stopniu dobrym
 Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

 Opiekę podczas trwania kontraktu
 Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
 Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres:
norwegia@lsj.pl

w temacie podając: Hydraulik – Norwegia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

ID ogłoszenia: 4735433b2f230acb

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: LSJHRGroup
  • Zarejestrowany od: 7 października 2014

Inne przedmioty dodane przez LSJHRGroup

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez LSJHRGroup »