ok 170 brutto NOK

Norwegia praca jako kierowca kat.B – dostawca z językiem angielskim Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 00:27

Od zaraz poszukiwani kierowcy kat. B do pracy w Norwegii przy rozwożeniu towaru do sklepów. Oferta z Bergen dla dostawcy z językiem angielskim oraz doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa to ok 170 NOK brutto za godzinę

Liczba miejsc: 2

Obowiązki:

  • 1 etap – posortowanie towaru na magazynie i załadunek ich na samochód dostawczy.
  • 2 etap – rozwiezienie towaru, zbieranie potwierdzeń nadania i odbioru, pomoc w wyładunku.
  • Wszelkie prace poboczne wpływające na pracę – sprawdzanie stanu samochodu przed wyjazdem, tankowanie, raportowanie nieprawidłowości, itp.
  • Praca odbywa się w hurtowni spożywczej.

Oczekiwania:

  • chęć wyjazdu na stałe do pracy w Norwegii
  • zaświadczenie o niekaralności
  • obowiązkowość, otwartość
  • wysoka kultura osobista
  • bezproblemowa umiejętność obsługi urządzenia GPS
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie prawa jazdy przez okres nie krótszy niż 3 lata
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowa o pracę na norweskich zasadach
  • dla osób zainteresowanych możliwość pomocy w poszukiwaniu zakwaterowania
  • pomoc na miejscu w kwestiach formalnych
  • wsparcie w trakcie procesu rekrutacji
  • zapewniona nowoczesna flota pojazdów

Jak aplikować?

Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca / Dostawca z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 83155aeb9d954e66

11 komentarzy na “Norwegia praca jako kierowca kat.B – dostawca z językiem angielskim Bergen od zaraz”

  1. ziemichods na 25 lipca 2015 @ 09:38

    Wyrażam chęć podjęcia pracy na stanowisku Kierowca/Dostawca kat.B. Prawo jazdy posiadam od 2009r. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Informację zamieszczam w komentarzu ponieważ link nie działa.

  2. adrian19966 na 28 lipca 2015 @ 11:59

    Witam.Jestem Zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.Mieszkam W Oslo Od 3 Lat.Posiadam prawo jazdy kat.B.Rozmawiam Po Norwesku I Po Angielsku.Mój Numer telefonu +47968731819

  3. Witam
    Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Prawo jazdy posiadam od 9 lat, pracowałem w firmie jako kierowca aut dostawczych (Mercedes Vito. Sprinter, VW Crafter). Znam język angielski w stopniu bardzo dobrym (mowa i pismo). Jestem gotowy rozpocząc pracę od zaraz, kontakt: +48793605793

  4. RobertPl na 30 lipca 2015 @ 10:52

    Obecnie mieszkam niedaleko Bergen, spełniam oczekiwania wynikające z ogłoszenia, proszę o kontakt +47 942 404 67

  5. Pawel19751205 na 30 lipca 2015 @ 22:15

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą.mam 40 lat. Jestem osobą pracowitą oraz odpowiedzialną-bez nałogów.Posiadam doświadczenie pracy za granicą oraz prawo jazdy kategorii B.Pozdrawiam czekam na szybką odpowiedź na e-mail samsung.galaxy555@wp.pl

  6. Witam jest zainteresowany pracą w Norwegi mam tam rodzinę prawo jazdy mam 4 lat posiadam samochód do kontrolowanych poślizgów Drift a w norweskich warunkach przyda się umiejętność panowania nad autem Angielski znam dość dobrze na spokojnie dogadam się z kimś po Angielsku

  7. Witam ! Posiadam prawo jazdy kat :

    B = 9 Lat

    C = Rok

    C+E Rok

    + Przewóz rzeczy

    + HDS

    + Wózk widłowe
    Obecnie mieszkam w bergen i posiadam własny samochód , mój nr telefonu : 46394378

  8. Krzysztof40 na 22 sierpnia 2015 @ 19:58

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą jako kierowa. Doświadczenie jako kierowca od 2002 r. Jeździłem na terenie Polski, Anglii ( przewożąc ludzi i towar) i Francji (całe południe Francji). Przez ostatni rok 50 000 km. kontakt 603889056.

  9. Widze potezna konkurencje Jak moge sie przebic przez mor wielu kandydatow Moze tym ze mam duze doswiadczenie w podanych wymaganiach Ale tez jestem zetelny szczery I naprawde sie staram Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

  10. Witam!

    Posiadam prawo jazdy od 6 lat.

    Posługuję się biegle językiem angielskim. Chęć wyjazdu na dłużej. Bez rodziny i nałogów.

    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

    Bardzo proszę o kontakt.

  11. Witam jestem zainteresowany ta oferta spelniam wszystkie warunki prosze o kontakt 0031617299435