do uzgodnienia NOK

Norwegia praca jako malarz na budowie dla Polaków z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 18:58

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych na stanowisko malarza w Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków na budowie ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac remontowo budowlanych w Bergen przy odświeżaniu domów i mieszkań. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przygotowanie powierzchni i malowanie oraz tapetowanie ścian.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność malowania dużych powierzchni, zdolność do obsługi urządzeń do malowania natryskowego
  • przynajmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej umowie
  • dla osób najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa oferująca norweskie standardy zarówno wynagrodzeń jak i warunków
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • wsparcie na miejscu w dopełnieniu formalności
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość odpłatnego zorganizowania zakwaterowania

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji poprzez poniższy adres:

ID ogłoszenia: 421568ec20b665fb