do ustalenia NOK

Norwegia praca jako monter mebli kuchennych w Bergen od 01.2014

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2013 03:54

Dla klienta z Bergen poszukiwany od zaraz pracownik na stanowisko montera mebli kuchennych. Praca w Norwegii od stycznia 2014 z językiem angielskim na poziomie dobrym.

Stanowisko: monter mebli
Miejsce pracy: Bergen Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Obowiązkiem pracownika na powyższym stanowisku będzie montowanie mebli kuchennych od firmy Ikea u klientów Norweskich.

Wymagania:
– minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku montera mebli z praktyką przy meblach IKEA
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– chęć do wyjazdu i rozpoczęcia pracy w Norwegii od stycznia 2014
– doświadczenie w podobnej pracy wykonywanej na terenie Norwegii będzie mile widziane

Oferujemy:
– pracę w oparciu o półroczny kontrakt z opcją stałego zatrudnienia
– konkurencyjne warunki finansowe
– zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie na terenie Bergen

Osoby spełniające podane wymagania mogą składać aplikacje drogą elektroniczną poprzez formularz na stronie: http://staffnow.talentbase.pl/cp/j/655/t/monter-mebli-kuchennych-typu-ikea

numer rejestru agencji w KRAZ: 3455
nazwa agencji: BSI Sp. z o.o.
telefon: 022/ 6260790

ID ogłoszenia: 9852a921bf392f8

2 komentarze na “Norwegia praca jako monter mebli kuchennych w Bergen od 01.2014”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam półtora roczne doświadczenie w montażu mebli, pracuje w sklepie meblowym w PL. Dostadkowo posiadam prawo jazdy B C C+E, doswiadczenie w transporcie mebli i ich załadunku oraz zabezpieczeniu.

  2. Bartosz 30 na 28 stycznia 2014 @ 14:09

    Witam , jestem zainteresowany panstwa oferta , 7 lat doswadzcenia w przemysle meblarskim, posiadam prawo jazdy kat b ,oraz samochod . sumienny. pracowity , niekarany
    bartekbilu@op.pl