od 145/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca jako pomoc kuchenna bez znajomości języka od zaraz w restauracji z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lipca 2020 02:10

Od zaraz w restauracji z Oslo do podjęcia legalna praca w Norwegii jako pomoc kuchenna. Oferta bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zmywaku – dbanie o czystość i stały dostęp do sztućców, naczyń, talerzy
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy
  • przygotowywanie składników
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych zgodnie z ich przeznaczeniem

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • dobra sprawność
  • umiejętność współpracy

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę na pełen etat plus możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 24 lipca 2020. Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6195f090666050b7