154 brutto + mieszkanie NOK

Norwegia praca jako pomoc kuchenna dla kobiet od zaraz Oslo bez języka norweskiego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 03:03

Atrakcyjne oferta pracy w Norwegii dla kobiet – pomocy kuchennej w Oslo. Zatrudnienie w restauracji od zaraz bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem na miejscu!

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 154 NOK brutto/h

Obowiązki:
– praca na kuchni w restauracji hotelowej
– pomoc przy przygotowaniu potraw
– sprzątanie pomieszczeń kuchennych, zmywanie naczyń

Wymagania:
– doświadczenie w gastronomii lub kierunkowe wykształcenie
– znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację
– duże chęci do pracy
– pracowitość, uczuciowość, chęć do pracy w nadgodzinach jeśli zajdzie taka potrzeba
– możliwość wyjazdu od zaraz praca praktycznie od jutra

Pracodawca oferuje:
– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu pracy w pokoju służbowym
– pełne wyżywienie (koszt 180 NOK dziennie)
– legalna umowa na warunkach norweskich
– przyjazna atmosfera
– ubranie robocze

Uwaga: ogłoszenie grzecznościowe, na prośbę znajomego Norwega. Wszystkie CV proszę wysyłać w języku Angielskim. Nie znam więcej szczegółów oferty więc proszę nie pytać. Wszelkie warunki są do dogadania bezpośrednio między pracodawcą a pracownikiem.

Oczywiście za pośrednictwo nie pobieram żadnej opłaty.

martyna.grabarczyk[at]10g.pl

ID ogłoszenia: 84954597fddd8d33

6 komentarzy na “Norwegia praca jako pomoc kuchenna dla kobiet od zaraz Oslo bez języka norweskiego”

  1. Witam, jestem zainteresowna ofertą. Proszę o kontakt

  2. Witam jestesm zainteresowany ogłoszeniem o pracę czy mozna prosić o adres mailowy aby wysłać swoje cv. Pozdrawiam

  3. chętnie podejmę tą pracę mój adres mailowy zebo5@o2.pl

  4. Witam,jestem zainteresowana tą ofertą,proszę o adres mailowy na który mogłabym wysłać CV.Pozdrawiam

  5. justynaj30 na 14 grudnia 2014 @ 21:08

    Witam
    Jestem zainteresowana oferta, posiadam doświadczenie.
    Proszę o podanie maila na który mogłabym wysłać swoje
    cv. Pozdrawiam

  6. Klaudia93 na 22 maja 2015 @ 11:42

    Witam,
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą. Mam doświadczenie, proszę o kontakt lub podanie maila na którego będę mogła wysłać CV. Pozdrawiam