do ustalenia NOK

Norwegia praca kafelkarz pracownik ogólnobudowlany bez języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2013 03:19

Dla klienta ze Stavanger poszukujemy 2 pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy wykończeniach, układaniu kafelków. Oferta bez znajomości języka norweskiego (wymagany język angielski).

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– fizyczna praca w budownictwie przy wykończeniach, remontach
– wykończeniowe prace budowlane związane z kafelkowaniem, montażem suchej zabudowy Karton-Gips oraz szpachlowaniem ścian
– prace przy obróbce drewna (stolarka budowlana)

Wymagania:
– doświadczenie w budownictwie, a szczególnie przy układaniu kafelków, regipsach i szpachlowaniu
– motywacja do pracy w Norwegii w dużym wymiarze godzin
– dokładność, sumienność i zaangażowanie
– mile widziane osoby z własnym samochodem
– znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki płacowe
– możliwość podjęcia pracy na długi czas po okresie próbnym
– pracę w przyjaznej atmosferze
– dużą ilość godzin pracy
– możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy zgłaszać się bezpośrednio pod nr w Norwegii: +47 477 312 62 lub +48 91 433 5550.

Meritum Agency

Certyfikat agencji zatrudnienia: 5841
tel: +48 91 433 55 50
fax.: +48 91 831 56 73
www.interstaff.pl

rekrutacja@interstaff.pl

ID ogłoszenia: 562520ec9d9132a7