do ustalenia NOK

Norwegia praca magazyn od zaraz – komisjonowanie, zbieranie zamówień w Horten

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 września 2013 03:58

Firma logistyczna z Horten poszukuje od zaraz pracownika magazynu do pracy w Norwegii przy pakowaniu, komisjonowaniu, zbieraniu zamówień na stanowisko magazyniera. Oferta dla osób ze znajomością języka minimum w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Horten, Norwegia
Zarobki: zgodne z warunkami Norweskimi

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie praca w centrum logistycznym na magazynie polegające głównie na kompletacji towaru, pakowaniu, komisjonowaniu oraz przygotowywaniu do wysyłki. Pracownik będzie odpowiedzialny również za obsługę dostaw – rozładunek załadunek. Obowiązkiem będzie również utrzymanie stanowiska pracy w odpowiedniej czystości.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
– uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
– znajomość języka w stopniu umożliwiającym komunikowanie
– siła fizyczna oraz dobre zdrowie

Oferujemy:
– legalną pracę w Norwegii zgodną z układem zbiorowym
– miłą atmosferę oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– konkurencyjne warunki płacowe

Osoby zainteresowane ofertą dane kontaktowe do ogłoszeniodawcy znajdą poniżej.

Norautron AS 3183 HORTEN www.norautron.no +47 330 30300

Aplikacje i CV z oznaczeniem: ‘Lagermedarbeider”.: hr@norautron.no

źródło: norway-job.pl/advert?offer=1577

ID ogłoszenia: 7425238f83cf076e

1 odpowiedź na “Norwegia praca magazyn od zaraz – komisjonowanie, zbieranie zamówień w Horten”

  1. Dzień dobry
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 33 lata Przez ostatnie 4 lata pracowałem za granicą w branży produkcyjnej oraz na magazynach. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym oraz silną motywację do pracy. Pozdrawiam te. +48 604 230 658 email. kanizo@wp.pl