do ustalenia NOK

Norwegia praca magazynier – operator wózka widłowego Haugesund

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2013 22:12

Firma logistyczna z Haugesund poszukuje magazyniera – operatora wózka widłowego do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień na magazynie z wykorzystaniem wózka widłowego. Oferta dla osób ze znajomością norweskiego w mowie i piśmie.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Haugesund, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– obowiązkiem pracownika magazynu będzie głównie zbieranie, kompletowanie zamówień klientów na magazynie z pomocą wózka widłowego
– kontrola stanów magazynowych
– przygotowanie towaru do wysyłki lub wydania klientowi
– obsługa klienta

Wymagania:
– doświadczenie w logistyce na stanowisku magazyniera
– posiadanie prawa jazdy kat. b
– znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie
– umiejętność obsługi komputera PC
– uczciwość, pracowitość, dokładność
– gotowość do pracy w systemie elastycznych godzin na zmiany
– pozytywne nastawienie

Oferujemy:
– pracę w Norwegii na warunkach zgodnych z układem zbiorowym
– składki emerytalne i zdrowotne
– możliwość negocjacji zarobków

Personalhuset Dept Haugesund

Telefon: 815 81 340

Aplikacja za pośrednictwem strony (skrócony odnośnik): http://bit.ly/1cgY6k7

źródło: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=44510492

ID ogłoszenia: 974525ad47f9a6be

2 komentarze na “Norwegia praca magazynier – operator wózka widłowego Haugesund”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pańską ofertą .
    Mam na imię Sebastian , mam 23 lata .
    Spełniam wszystkie wyżej wymienione wymagania. Posiadam odpowiednie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku .Wczesniej pracowałem jako magazynier w hurtowni spożywczej dlatego wiem na czym ta praca polega ponadto jestem
    punktualny , zdyscyplinowany , bez nałogów , szybko się uczę oraz aklimatyzuje się w nowych warunkach .

    Dodatkowo swobodnie operuje jezykiem angielskim oraz posiadam prawo jazdy kat.B , swój samochód , dobrze znam się na komputerach i potrafie się sprawnie na nich posługiwać , także praca fizyczna nie jest mi obca .

    Możliwość przesłania CV w j.angielskim lub norweskim .
    Dostępny do pracy od zaraz .

    Kontakt : + 48 788907929 lub dejvid702@yahoo.com

  2. Dzień dobry , mam na imie Kuba, mam 3lata udokumentowane jako pracownik produkcji z obsługa lini bocznych jak i magazynu, posiadam uprawnienia na wózki widłowe z wymiana butli, oraz psychotesty do 2016roku, z zawodu jestem malarz-tapeciarz, posiadam prawo jazdy na B, oraz własny samochód, nie mam nałogów , posiadam zaświadczenie o nie karalności , język Angielski w poziomie komunikatywnym, umiem obsługiwać STRECHE,
    stan cywilny kawaler, bez problemu moge pracowac w soboty , niedziele święta ,sylwestra 🙂
    nie mam problemu z dojazdem na miejsce 🙂 mam 22lata 🙂
    kuba.dziel@wp.pl