Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Norwegia praca mechanik samochodowy z językiem angielskim w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 26 września 2013 04:09

Dla klienta ze Stavanger poszukiwany mechanik samochodowy do pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego oraz minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym. Ogłoszenie dotyczy zatrudnienie w serwisie samochodów osobowych.

Stanowisko: mechanik
Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
- do zadań osoby zatrudnionej będzie zaliczało się naprawianie samochodów osobowych różnych marek
- oprócz napraw czynności typowo eksploatacyjne (wymiana olejów, filtrów, diagnostyka)

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie mechanika co najmniej 3 letnie
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętności oraz bogata wiedza techniczna
- dokładność, precyzja, odpowiedzialność
- umiejętność odnalezienia się w nowym środowisku

Oferujemy:
- program wdrażający do pracy w Norwegii
- pomoc z formalnościami niezbędnymi do podjęcia legalnej pracy
- możliwości podnoszenie kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
- konkurencyjne warunki płacowe
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
- darmowy dojazd do pracy na ternie Norwegii

Kandydaci mogą zgłaszać swoje aplikacje drogą elektroniczną na: www.dobra.no

źródło: http://www.dobra.no/oferta-4/

ID Ogłoszenia: 40524386b71f666