200-210 /h NOK

Norwegia praca na budowie jako blacharz-dekarz od zaraz, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2017 21:06

Firma z Oslo poszukuje od zaraz dekarzy – blacharzy do podjęcia legalnej pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i językiem angielskim bądź norweskim.

Miejsce pracy: Oslo – Norwegia

Obowiązki:
• Wszelkie prace blacharskie
• Opierzenia Okien i Kominków
• Rynny, Fasady, Dachy
• Możliwa praca z Cynkiem i Aluminium

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
• Doświadczenie w Norwegii
• Własne podstawowe narzędzia
• Certyfikat Hot Works (varne arbeider)
• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 200 – 210 NOK/h
• Zakwaterowanie 3500 NOK na miesiąc
• Pracę na 3 miesiące
• Możliwa praca w trybie rotacyjnym

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl

Lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 27959897245adeac