do uzgodnienia NOK

Norwegia praca na budowie jako malarz przy wykończeniach Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2015 23:58

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii w budownictwie jako malarz – szpachlarz. Zatrudnienie w Bergen od zaraz bez znajomości języka norweskiego dla Polaków, budowlańców z “fachem w ręku”.

Stanowisko: Malarz – szpachlarz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace wykończeniowe na budowie
  • malowanie powierzchni
  • montaż płyt kartonowo gipsowych, łączenie ich
  • szpachlowanie i tynkowanie
  • polerowanie
  • kładzenie gładzi

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • bezproblemowa umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • przynajmniej 5 letnie oraz udokumentowane doświadczenie w pracy za granicą na stanowisku malarza
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • wykształcenie budowlane

Zapewniamy:

  • praca na podstawie umowy norweskiej
  • zatrudnienie od zaraz na dłużej
  • praca zgodne z norweskim kodeksem pracy
  • wysokie zarobki
  • przyjazne środowisko pracy
  • odpowiedzialne stanowisko
  • zorganizowane miejsce zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Zgłoszenie można przesłać przez źródło: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia/norwegia-bergen/12303772

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 12 661 64 00

ID ogłoszenia: 913562e32e50a8c2