do uzgodnienia NOK

Norwegia praca na budowie jako płytkarz, glazurnik, kafelkarz bez języka norweskiego

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 18:24

Aktualnie proponujemy pracę w Norwegii na budowie dla Polaków na stanowisku płytkarz – glazurnik – kafelkarz. Oferta bez znajomości języka norweskiego do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik – kafelkarz

Miejsce pracy: Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Do zadań pracownika należeć będzie układanie płytek ceramicznych, z naturalnego i sztucznego kamienia.
  • Wszelkie prace dodatkowe tak jak np.: samodzielne przygotowanie sobie podłoża do pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie oraz praktyczna umiejętność wykonywania omawianych prac
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość branżowego słownictwa w języku angielskim

Oferta:

  • dobre zarobki i legalną pracę
  • wsparcie przy poszukiwaniu zamieszkania
  • możliwość korzystania z norweskiego systemu socjalnego

Aplikacja:
CV w języku angielskim wraz z aktualnym zdjęciem należy przesłać pocztą elektroniczną.

adres kontaktowy: petra@eterni.no

telefon kontaktowy: 666257400

źródło:

 www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/plytkarz__kafelkarz__glazurnik__norwegia,ogloszenie,20141111081546.html

ID ogłoszenia: 223547701062b6b7