Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

160-165  NOK

Norwegia praca na budowie murarz-tynkarz od zaraz z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 23 września 2013 02:00

Firma budowlana poszukuje od zaraz murarzy-tynkarzy do pracy w Norwegii na budowach w okolicach Oslo, Stavanger i Bergen. Ogłoszenie dla pracowników z doświadczeniem oraz komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik budowlany
Zarobki: 160-165 NOK/h brutto
Miejsce pracy: Oslo, Stavanger, Bergen
Liczba miejsce: 10

Zadania:
- praca przy murowaniu oraz tynkowaniu na budowach Norweskich
- prace pomocnicze

Wymagania:
- język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
- wykształcenie w zawodzie oraz doświadczenie
- znajomość i korzystanie z rysunku technicznego
- gotowość do wyjazdu do Norwegii

Oferta:
- atrakcyjne zarobki Norweskie
- pracę w stabilnej Norweskiej firmie
- pracodawca zapewnia legalną umowę, ubezpieczenie pracownika oraz wszelkie warunki socjalne zgodne z Norweskimi
- pomoc przy wszelkich formalnościach na miejscu

Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.

Prosimy o przesłanie dokumentów w języku angielskim (warunek konieczny),

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Umowa z zagranicznym pracodawcą zostanie zawarta zgodnie z prawem kraju zatrudnienia.

rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: infopraca.pl/praca/murarz-tynkarz-norwegia-pilnie/norwegia-bergen-oslo-stavanger/9274942

ID Ogłoszenia: 57523f6b081fbbc

968 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj