171.00 NOK

Norwegia praca na budowie od zaraz – Monter szklanych ścian i sufitów podwieszanych

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 03:47

Agencja pracy za granicą dla klienta z Bergen poszukuje od zaraz montera ścian i sufitów podwieszanych. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla osoby z doświadczeniem zawodowym.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem pracy na stanowisku:

Monter szklanych ścian i sufitów podwieszanych – Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy : od zaraz
Obowiązki:
montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych, (głównie szklane ścianki modułowe na profilach aluminiowych. Więcej informacji nt. systemu DEKO : www.deko.com
wykonywanie prac wykończeniowych w hotelach i biurowcach
Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
doświadczenie zawodowe min. 3 lat (budynki użyteczności publicznej:
biurowce, hotele, galerie handlowe etc.)
znajomość systemów np. Armstrong, Knauf, Rigips, Deko
Norweski pracodawca oferuje:

Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
Umowę o pracę z 2 tyg. okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie od 171 NOK/H
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Dodatek urlopowy
Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

[hidepost=0] norwegia@koncepcja.eu [/hidepost]

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Monter –systemy / Norwegia’
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 391546c61a2a29ab