do uzgodnienia NOK

Norwegia praca na budowie przy regipsach Bergen jako monter sufitów podwieszanych

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:17

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy regipsach. Zatrudnienie w Bergen jako monter sufitów podwieszanych i ścianek działowych.

Stanowisko: Monter sufitów podwieszanych

Lokalizacja: Bergen, Oslo lub Stavanger

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • prace montażowe w budownictwie
  • montaż okien, drzwi, listew
  • sprawne dopasowywanie przewodów wentylacyjnych
  • montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej 3 letniej praktyki zawodowej
  • doświadczenie w montażu sufitów podwieszanych – profil T oraz przy montażu ścianek przesuwnych, szklanych czy lekkiej konstrukcji drewna
  • zdolność czytania rysunku technicznego
  • posiadanie referencji od poprzedniego pracodawcy
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w jednym z państw Skandynawskich
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa zgodna z norweskim prawem pracy
  • dla pracowników z wysokimi kompetencjami możliwość podjęcia stałego zatrudnienia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • wsparci w dopełnieniu spraw urzędowych na miejscu, możliwość odpłatnego skorzystania z mieszkań firmowych
  • odprowadzanie składek
  • ubezpieczenie
  • dodatek urlopowy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 111566618ad98358