170/h NOK

Norwegia praca na magazynie od zaraz dla Polaków w Oslo j. angielski wymagany

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lipca 2014 03:06

Legalna praca w Norwegii dla Polaków na magazynie w Oslo przy zbieraniu zamówień, pakowaniu. Oferta od zaraz z językiem angielskim dla dwóch pracowników – magazynierów.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: 170 NOK brutto za godzinę
Miejsce pracy: Oslo
Liczba miejsc: 2

Zakres obowiązków:
– zbieranie zamówień na magazynie zgodnie listą
– pakowanie kolejnych pozycji na wózek magazynowy
– po zakończeniu zbierania towaru pracownik musi zapakować wszystkie pozycje na paletę, zabezpieczyć ją do tranposrtu oraz okleić kodami kreskowymi
– końcowym zadaniem będzie wprowadzić tak przygotowaną przesyłkę do systemu komputerowego i odstawić na rampę załadowczą

O firmie:
Hurtownia spożywcza będąca głównym dostawcą dla sklepów w okręgu Oslo. Firma zatrudnia ponad 90 pracowników stałych oraz ok 20 sezonowych w okresie urlopowym.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji towarów
– umiejętność obsługi ręcznych wózków magazynowych
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz czytanie poleceń w tym języku
– dyspozycyjność na okres 3-4 miesięcy
– brak nałogów
– gotowość do pracy na zmiany nocne i wieczorne
– mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:
– dobre warunki pracy, legalną umowę czasową
– płatne zakwaterowanie w mieszkaniu oddalonym o ok. 12 km od miejsca zatrudnienia
– atrakcyjne premie za pracą na zmiany nocne
– możliwość realizacji nadgodzin
– praca w młodym i przyjaznym zespole (w obsadzie również Polacy)

Jak aplikować?

Aby złożyć aplikację należy na stronie www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48142829 otowrzyć formularz kontaktowy znajdujący się pod przyciskiem “Sok Her”

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 87953c867fbc79a0

9 komentarzy na “Norwegia praca na magazynie od zaraz dla Polaków w Oslo j. angielski wymagany”

  1. Kod z finn.no niestety nie działa

    Witam

    Mam na imię Krzysztof, posiadam Norweskie uprawnienia na wózki widłowe oraz ładowarki kołowe. Mieszkam od roku w Norwegii. Mój angielski jest na bardzo dobrym poziomie. W tym roku ukończyłem dwa kursy j. Norweskiego na poziomie A1 i A2 w Stavanger Universytete.posiadam doświadczenie w pracy na magazynie. Jeżeli będą państwo zainteresowani moją osobą czekam na kontakt pod adresem lis.krzysztof@interia.eu

    Pozdrawiam
    Krzysztof

  2. megadzuliano na 18 lipca 2014 @ 12:14

    Witam,

    Chcialbym aplikowac o prace, podany link nie dziala.

    Prosze o informacje w jaki sposob moge starac sie o ta prace.

  3. Michał Bysiec na 18 lipca 2014 @ 13:53

    Witam.

    Niestety na podanej stronie wyświetla się jedynie komunikat: Annonsen er slettet.

    Pozdrawiam 🙂

  4. Wraz z dziewczyną posiadamy doświadczenie jako magazynierzy. Pracowaliśmy już wcześniej za granica i dobrze znamy angielski.
    Proszę o kontakt 730077774
    marleyow@gmail.com

  5. sebastian1685 na 22 lipca 2014 @ 12:19

    Dzień dobry!

    Posiadam pięcioletnie doświadczenie w pracy w magazynie, w Anglii, w dużej firmie cateringowej, mam także uprawnienia do obsługi wózka widłowego. Angielski w stopniu bardzo dobrym, w mowie i piśmie. Jestem zainteresowany pracą na podanym stanowisku. Proszę o kontakt, pozdrawiam.

  6. Witam

    Proszę o nowy link lub wysłanie oferty bezpośrednio na profil utworzony na tej stronie.

    Pozdrawiam

  7. Dzień dobry

    Posiadam doświadczenie w pracy w firmie produkcyjno- handlowej, więc obrót materiałów i towarów, jak również kompletacja składników są mi znane, posiadam również uprawnienia na wózki widłowe. Językiem angielskim operuję w stopniu wysoce komunikatywnym.

    Proszę o kontakt
    Pozdrawiam
    J. Klonowski

  8. parker23022 na 28 lipca 2014 @ 15:09

    Dzień Dobry

    Mam na imię Piotr mam 24 lata, posiadam doświadczenie jako magazynier posiadam zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym :

    1.Naładowne
    2.Unoszące
    3.Podnośnikowe
    4.Ciągnikowe
    5.Specjalne

    Praca w systemie zmianowym jak najbardziej mi odpowiada proszę o kontakt 504335661
    lub parker23022@o2.pl

  9. witam jestem zainteresowana praca
    iwasielak@onet.eu