153,80 NOK

Norwegia praca na magazynie spożywczym bez znajomości języka Oslo od zaraz 2015

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 21:43

Od zaraz hurtownia spożywcza z Oslo poszukuje komisjonerów do pracy w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie bez języka norweskiego, wymagany jest jednak komunikatywny język angielski.

Stanowisko: komisjoner
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 153,80 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Praca przy obsłudze dostaw – rozładunek i wykładanie towaru na magazynie oraz przy kompletowaniu zamówień dla sklepów. Zadania wykonywane są ze skanerem oraz z wykorzystaniem elektrycznego wózka paletowego.

Wymagania:
– doświadczenie na magazynie (minimum rok)
– komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– motywacja, uczciwość, rzetelność
– umiejętność pracy zespołowej
– gotowość do brania udziału w szkoleniach
– możliwość podjęcia zatrudnienia praktycznie od zaraz

Oferujemy:
– umowę na czas określony – 3 miesiące na warunkach norweskich
– pomoc z formalnościami na miejscu
– możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej przygotowanej przez agencję
– miłą i przyjazną atmosferę na miejscu
– terminowe wypłaty należności
– możliwość brania nadgodzin oraz zmian nocnych i weekendowych (płatnych ekstra)

Jak aplikować?

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza internetowego na stronie:

www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=60888104

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 2765599732903687

4 komentarze na “Norwegia praca na magazynie spożywczym bez znajomości języka Oslo od zaraz 2015”

  1. mateusz kuzma na 8 lipca 2015 @ 15:30

    Witam aktualnie jestem w Oslo i jestem zainteresowany pracą na magazynie mój e-mail tolek48@wp.pl

  2. Hubertrap na 13 lipca 2015 @ 12:20

    Dear Sir or Madame,
    Two students experienced at the same job position are willing to work in stock immediately. We are full of energy, hard-working and determind. We speak english fluently. We also have a car.
    My phone number: +48660662330
    Email: hubertrap@gmail.com
    With regards Hubert Rapczyński, Wojtek Zapart

  3. LukeSkywalker na 13 lipca 2015 @ 13:02

    Jestem zainteresowany w/w praca. Aktualnie przebywam w Oslo prosze o kontakt 403 93 912

  4. grzesiekra na 15 sierpnia 2015 @ 11:00

    Jestem zainteresowany w/w pracą. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera oraz posiadam uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT.
    gr2505@op.pl