do uzgodnienia NOK

Norwegia praca na magazynie z kosmetykami Bergen od zaraz bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 22:58

Magazyn drogeryjny z Bergen zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka norweskiego do zbierania i pakowania kosmetyków. Praca w Norwegii dla Polaków z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace magazynowe związane z pomocą w okresie przedświątecznym przy realizowaniu zamówień na kosmetyki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie zamówień i wysyłek
  • konieczne jest dbanie o odpowiedni porządek na magazynie

Wymagania:

  • konieczne doświadczenie w podobnej pracy nabyte w Polsce lub za granicą
  • możliwość podjęcia pilnego zatrudnienia od zaraz
  • zorganizowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • pracę w okresie przedświątecznym z możliwością przedłużenia umowy dla najlepszych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie na miejscu
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się i relokacji
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/053/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 296564a20d7124a0

2 komentarze na “Norwegia praca na magazynie z kosmetykami Bergen od zaraz bez języka”

  1. DawidSzukaPracy na 25 listopada 2015 @ 21:32

    Witam jestem 32 letnim silnym fizycznie jak i psychicznie bez konfliktowym mężczyzną szukającym pracy najchętniej o charakterze technicznym. Z zawodu między innymi jestem mechanikiem okrętowym i o takim też kierunku mam również zainteresowania .
    Doświadczenie mam zdobyte w Danii w fabryce szkła,przy obsłudze różnego typu maszyn obróbki krawędzi i hartowania ( obrabiarki, tokarki,wytłaczarki, elektro narzędzia ) przy mechanice , pracach montażowych , malarskich jak i budowlanych . Pracuje bezpiecznie dla siebie i otoczenia .
    Potrafię odnależć sie na różnych stanowiskach i w różnych miejscach jak i czasie pracy .
    Rozmawiam jak i pisze po angielsku na poziomie bardzo komunikatywnym , posiadam certyfikat vca zdobyty podczas pobytu w holandii , prawo jazdy a jak trzeba będzie to będe miał na miejscu auto.
    Proszę o kontakt ponieważ jestem bardzo zdeterminowany na ciężką pracę i na długo terminowy pobyt w norwegii w celach zarobkowych a może dalszego życia. Proszę o kontakt telefoniczny pod holenderski numer 0031 684 184 572 , polski 0048 506 555 523 lub mejlowy porostu odpowiadając ponieważ w holandii przebywam od 5 lat z przerwami a od ostatniego 2.5 roku jestem bez zjazdu do pl i jestem zmęczony tym krajem biorąc na cel norwegie w celu kilku letniego osiedlenia . Proszę mi w tym pomóc lub chociaż posunąć jakiś ciekawy pomysł gdzie trafić by znaleźć konkretny kontakt. W razie współpracy obiecuje kontakt w harmonii na jak najdłuższy okres.
    Pozdrawiam Dawid 506555523@wp.pl

  2. Spełniam powyższe wymagania, dokonałem już zgłoszenia na e-mail. Jestem młodym, energicznym i dyspozycyjnym od zaraz pracownikiem, znam biegle angielski i posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku. Bardzo proszę o kontakt 601251870. Pozdrawiam!