do uzgodnienia NOK

Norwegia praca na magazynie z oświetleniem bez języka od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2016 18:51

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn z oświetleniem w Bergen. Oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu wysyłek. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego (norweski nie jest wymagany).

Stanowisko: Magazynier

Stawka godzinowa: do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pracę przy zbieraniu zamówień na lampy, żyrandole, latarki, żarówki itp.
  • pakowanie oraz przygotowanie zamówień do wydania lub wysyłki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie, zdobyte w pracy na magazynie
  • wysokie zmotywowanie
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, norweski mile widziany aczkolwiek nie jest konieczny
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • duża ostrożność, rozsądek, umiejętność logicznego myślenia

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, uczciwe wynagrodzenie
  • początkowo praca na okres próbny – 3 miesięczny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy w Norwegii na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • pracodawca oferuje zamieszkanie, w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/055/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 14956ee92915ca22