174,60 NOK

Praca Norwegia na produkcji elektroniki od zaraz bez znajomości języka norweskiego w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 04:44

Fabryka z Oslo pilnie poszukuje pracowników produkcji do pracy w Norwegii przy montażu elektroniki. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego od zaraz dla osób z doświadczeniem na zbliżonym stanowisku oraz minimum komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 174,60 NOK/h brutto
Liczba miejsc: 3
Start: od zaraz
Umowa: pełny etat, na czas nieokreślony

Zadania:
Precyzyjna praca przy stole montażowym polegająca na lutowaniu i montażu komponentów elektronicznych. Każdy pracownik odpowiada za inny etap montażu. Jest to prosta powtarzalna praca wymagająca jednak podstawowej wiedzy z zakresu elektroniki i lutowania oraz bardzo dobrego wzroku.

Wymagania:
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
– dobry stan zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem wzroku pracownika
– gotowość do stałej pracy na pełny etat po odbyciu miesięcznego okresu próbnego
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu
– chęć uczestnictwa w intensywnym kursie języka norweskiego

Pracodawca oferuje:
– wsparcie związane z przeprowadzką i rozpoczęciem legalnej pracy w Norwegii od strony formalnej
– pomoc w organizacji wynajmu mieszkania w Oslo lub najbliższej okolicy
– dofinansowanie do kursu języka norweskiego
– bardzo atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia

Osoby zdecydowane i spełniające wymogi pracodawcy mogą składać swoją aplikację drogą elektroniczna za pośrednictwem witryny:

[uwaga od administracji – oferta wygasła]

www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=54819888

krótki link – www.bit.do/elektronika-oslo

źródło ogłoszenia: Finn.no

ID ogłoszenia: 11654c85847d9f08

7 komentarzy na “Praca Norwegia na produkcji elektroniki od zaraz bez znajomości języka norweskiego w Oslo”

  1. KRYSTIAN PRAC na 30 stycznia 2015 @ 19:48

    Witam jestem zainteresowany pracą w Norwegii proszę o kontakt 695-939-233

  2. Witam.Jestem zainteresowany waszą ofertą.Niestety pod podanym linkiem ogłoszenia i możliwości aplikacji już nie ma.Kontakt do mnie.Tel.+48 697008670 lub mail:
    piotr-ogloszenie@gazeta.pl

  3. jaroslaw2015 na 31 stycznia 2015 @ 14:13

    Dzień dobry.

    Próbowałem złożyć swoją aplikację przez podany link, jednak po przejściu na podaną stronę wyświetlona zostaje “informacja ogłoszenie zostało usunięte”. Proszę o aktualizację odnośnika lub kontakt.

  4. phantomkrz na 1 lutego 2015 @ 11:36

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą. Niestety ogłoszenie zostało usunięte.
    Proszę o kontakt.

  5. Konrad22 na 2 lutego 2015 @ 19:43

    Witam, jestem w pełni zainteresowany danym stanowiskiem i odpowiadam wszelkim wymaganiom. proszę o kontakt.
    vwkojad@gmail.com

  6. Kowall1984 na 3 lutego 2015 @ 17:53

    Witam, link do oferty nie działa. Proszę o podanie maila by móc wysłać swoją aplikację.

  7. Patryk Krawczyk na 4 lutego 2015 @ 17:43

    Link nie działa , gdzie mam wysyłać CV ?

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy , mam 2 letnie doświadczenie udokumentowne , moge jechać w każdej chwili , proszę o jak najszybszy kontakt… Pozdrawiam
    patryk0141@op.pl tel 607439633