156 brutto NOK

Norwegia praca na produkcji rybnej bez znajomości języka Bergen od maja 2014

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2014 00:33

Przetwórnia rybna w Bergen poszukuje pracowników produkcji do pracy w Norwegii przy pakowaniu łososia bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie od maja 2014 na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– praca w przemyśle rybnym przy taśmie polegająca na porcjowaniu oraz pakowaniu ryb (głównie łososia)
– do zadań może należeć również praca przy usuwaniu ości, patroszeniu i czyszczeniu urządzeń

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji żywności, znajomość zasad higieny
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– dyspozycyjność od maja na co najmniej 3 miesiące
– gotowość do pracy w środowisku o obniżonej temperaturze 2-4 stopnice
– brak nałogów, ważne badania sanitarne
– pracowitość, motywacja, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– zakwaterowanie na czas kontraktu we w pełni urządzonych mieszkaniach (koszt 3000 NOK potrącany z wynagrodzenia)
– pracodawca zapewnia ochronne ubranie robocze
– na miejscu darmowe szkolenie wprowadzające
– atrakcyjne warunki płacowe w kwocie od 156 NOK brutto za godzinę
– terminowe wypłaty wynagrodzenia
– brak opłat za rekrutację ze strony agencji

Nr. ref.: pr/016/2014

Transport do Norwegii we własnym zakresie. Obecnie można znaleźć tanie loty do Norwegii, przyjechać autokarem lub własnym samochodem.

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 18 lub 25 kwietnia.

Nie pobieramy opłat za rekrutację, opłata za przygotowanie dokumentów (ok 300 NOK) będzie odliczona od pierwszej wypłaty.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/016/2014

ID ogłoszenia: 582532f68b40cebe

3 komentarze na “Norwegia praca na produkcji rybnej bez znajomości języka Bergen od maja 2014”

  1. dawid5995 na 24 marca 2014 @ 17:35

    Witam!
    CV przesłane na maila.
    Czekam na pozytywną odpowiedź.

    Pozdrawiam

    • Angela26 na 27 marca 2014 @ 23:31

      hej Dawid, możesz mi napisac adres e-mail na który wysłałeś cv? ja wysyłam na ten co jet podany i dostaję e-maila zwrotnego… ponieważ nie ma takiego adresu. pozdrawia

  2. Farmakologia11 na 25 kwietnia 2014 @ 05:59

    Witam, jestem za zawodu Technologiem Żywności, znam przepisy bhp i czystości niezbędne przy produkcji żywności. Praca o obniżonej temperaturze nie sprawiała
    by mi problemu.
    Pracowałam już za granicą w Holandii przy zbiorze, pakowaniu kwiatów.
    Mieszkałam w grupie w jednym z domków. Nie mam nałogów.
    Mogłabym podjąć pracę w wyznaczonym przez Państwa ter minie.
    Samodzielnie dojechałabym. Zależy mi na wyjeździe nawet na dłuższy czas,
    jeśli była by taka możliwość. Angielski średni, ale szybko nauczyłabym się niezbędnych zwrotów, słówek.
    Jesli moje zgłoszenie koaże się interesujące dla Państwa proszę o kontakt.
    goferer@interia.pl, 609-361-332