162,85 NOK brutto/h NOK

Norwegia praca na produkcji rybnej od zaraz filetowanie-pakowanie łososia Fosnavåg

  • Miasto: Fosnavåg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2014 02:50

Przetwórnia rybna z Fosnavåg poszukuje pracowników do filetowania, pakowania łososia na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Fileciarz

Numer referencyjny: Fil/NOR/09.2014

Lokalizacja: Fosnavåg

Zarobki: 162,85 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w zakładzie na produkcji rybnej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny głównie za filetowanie ryb jednak inne czynności jak pakowanie mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • przynajmniej pół roczne doświadczenie w pracy przy filetowaniu ryb
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy łososiu
  • możliwość zabrania samochodu do Norwegii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego jest niezbędna do komunikacji ze współpracownikami i przełożonym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentów
  • legalne zatrudnienie
  • zatrudnienie do końca roku kalendarzowego
  • zapewnione ubezpieczenie
  • zamieszkanie jest płatne w wysokości 2500 NOK za dwa tygodnie, w opłatach jest uwzględniona opłata za prąd

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym na adres: justyna.rybacka@adecco.com

źródło: http://gdansk.lento.pl/fileciarz-ryb,2256929.html

ID ogłoszenia: 4985415d5a3ea4a4