Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Norwegia praca na produkcji spożywczej – fabryka w Tromsø od zaraz

  • Miasto: Tromso
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 16 września 2013 01:07

Fabryka z Tromso poszukuje pracowników produkcji od zaraz do pracy w Norwegii przy produkcji żywności. Oferta fizyczna przy taśmie produkcyjnej i pakowaniu dla osób z doświadczeniem oraz znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Tromso Norwegia
Liczba wakatów: 2

Zadania:
- praca przy produkcji spożywczej polegająca na wsparciu procesów technologicznych
- praca przy pakowaniu gotowych wyrobów oraz kontroli jakości

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w produkcji szczególnie w branży spożywczej
- gotowość do pracy zmianowej w przedziale czasowym między 6:45 a 23:50
- dobre zdrowie, kondycja oraz siła fizyczna
- umiejętność szybkiego uczenia się
- umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
- dobra znajomość języka norweskiego
- umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
- praca w przyjaznym środowisku
- dobre warunki zatrudnienia
- stabilne warunki w firmie o ugruntowanej pozycji
- konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli spełniasz podane wymagania i jesteś osobą, której szukamy?

Wyślij swoją aplikację do cathrine.hansen @ proffice.no

źródło: Finn.no
link: http://bit.ly/194EX1P

ID Ogłoszenia: 180523635925c332

1 Odpowiedź na “Norwegia praca na produkcji spożywczej – fabryka w Tromsø od zaraz”

  1. Jesteśmy małżeństwem od miesiąca. 28 września planujemy jechać do Norwegii w celu zarobkowym z możliwością pozostania na stałe.

    Oboje mamy prawo jazdy kat B oraz auto którym będziemy jechać do Norwegii Mężczyzna dodatkowo posiada Kat C oraz licencje na wózki widłowe wszystko przetłumaczone na j norweski. Mamy po 23 lata. Znamy oboje j.angielski oraz Niemiecki w stopniu bardzo dobrym a żona dodatkowo j.norweski w stopniu podstawowym. Jesteśmy rzetelną, punktualna i poukładaną parą. Pracowaliśmy już razem na tym samym stanowisku w Holandii przy kwiatach. Jeśli czegoś się podejmujemy robimy to najlepiej jak potrafimy i nie boimy się wyzwań.
    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt e-mailowy mateusz.zoltowski1990@wp.pl bądź telefoniczny +48 502 983 184.
    Pozdrawiamy
    Katarzyna i Mateusz