Atrakcyjne NOK

Norwegia praca na produkcji w fabryce opakowań EPS jako operator maszyn Nordland

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Miasto: Nordland
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 21:02

Firma z okręgu Nordland poszukuje pracowników produkcji do pracy w Norwegii w fabryce opakowań z polistyrenu spienionego. Zatrudnienie na stanowisku operatora maszyn z dobrą znajomoscią języka angielskiego.

Poszukujemy pracownikow do fabryki opakowan z EPS (polistyren spieniony)

Obowiązki:

– obsługa urządzeń przygotowanie oraz wyregulowanie i konserwacja
– obsługa, prowadzenie, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych
– czyszczenie pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych oraz obsługa urządzeń i procesów czyszczenia
– kontrola jakości produktu

Wymagania

– B.dobra znajomosc jezyka angielskiego
– wykształcenie o profilu technicznym/mechanicznym
– zmysł techniczny (podstawowa znajomość rysunku technicznego, hydraulika siłowa,obsługa maszyn produkcyjnych)
– znajomosc budowy wtryskarek oraz automatyki bedzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– stala prace bez posrednikow u Norweskiego pracodawcy
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– podatki i skladki emertyalne oplacane w norwegii
– interesujaca prace i mozliwosc rozwoju

Sposób aplikowania

Aplikacje prosimy wysylac wylacznie droga mailowa na adres brakasser.as@gmail.com
Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 82656b23d4b73b2e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: brakasser.as
  • Zarejestrowany od: 15 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez brakasser.as

Ostatnie przedmioty dodane przez brakasser.as »