125 brutto/h NOK

Norwegia praca na wakacje malowanie domków dla studentów 2019 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2019 02:54

Ciekawa propozycja wakacyjnej pracy w Norwegii 2019 dla studentów przy malowaniu domów w okolicach Drammen. Oferta bez znajomości języka norweskiego, jednak dla własnej wygody warto znać j. angielski.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Zarobki: minimum 125 NOK na godzinę pracy

Umowa: do podjęcia od zaraz do końca września bieżącego roku

Liczba miejsc: 6 (+ lista rezerwowa jeśli ktoś zrezygnuje)

Zakres zadań:

  • jest to praca wymagająca dużej zwinności, polegająca na wykonywaniu drobnych remontów domków letniskowych
  • głównym obowiązkiem osób zatrudnionych będzie malowanie i zabezpieczanie drewnianych ścian zewnętrznych

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pracy do końca września 2019
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie aplikacja od grup z własnymi samochodami

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • zatrudnienie sezonowe na wakacje 2019
  • umowę tymczasową na norweskich warunkach
  • pensję wypłacaną raz na tydzień
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie w cenie 300 NOK – odciągane z wynagrodzenia

Jak aplikować?
Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2015, 2016, 2017, 2018 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2019.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Malowanie domków 2019”

ID ogłoszenia: 9985c8d766159fa6

1 odpowiedź na “Norwegia praca na wakacje malowanie domków dla studentów 2019 Drammen”

  1. Proszę o kontakt na mój adres e-mail (gajdzixxx666@gmail.com) w sprawie pracy. 3 osoby gotowe do podjęcia pracy, 2 od końca czerwca i jedna od listopada.
    Pozdrawiam