do uzgodnienia NOK

Norwegia praca od marca 2016 dla malarza budowlanego Bergen bez języka norweskiego

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2016 01:52

Firma budowla z Bergen da zatrudnienie dla Polaków w charakterze malarzy budowlanych. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego od marca 2016.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od 29 marca 2016

Obowiązki:

  • prace malarskie na wysokim poziomie
  • przygotowywanie powierzchni do prac, dbanie o materiały

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 letnie i udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku malarza
  • umiejętność korzystania z przyborów malarskich
  • dobre zdrowie i sprawność fizyczna
  • obeznanie w nowoczesnych technikach malarskich i produktach
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim

Zapewniamy:

  • opieka koordynatorów z Polski na miejscu
  • zatrudnienie na legalnej umowie z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • dla najlepszych możliwość podjęcia pracy na stałe
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych i urzędowych
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanych przez agencję pracy, odpłatnych mieszkań
  • po wcześniejszych ustaleniach stałe zjazdy do Polski

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy d wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

Konieczne jest dołączenie następujących dokumentów: CV, zdjęcia, mile widziane zdjęcia z wykonywanych prac i referencje.

ID ogłoszenia: 60856d0068415989