do uzgodnienia NOK

Norwegia praca od zaraz dla malarza budowlanego Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 03:34

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków na stanowisku malarza budowlanego do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Oslo dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz budowlany

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • szpachlowanie, tynkowanie, gipsowanie
  • malowanie i tapetowanie
  • prace wewnątrz i na zewnątrz
  • dbanie o narzędzia i materiały

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • 3 letnie oraz udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • aktualne zamieszkanie w Oslo lub okolicach
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w jednym z państw Skandynawskich

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • dodatek urlopowy
  • ubezpieczenie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności na miejscu

Uwaga – nie jest to ogłoszenie pracy dla malarza przemysłowego lub stoczniowego!

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani zapraszamy do wysyłania zgłoszenia z załączeniem odpowiednich dokumentów aplikacyjnych (aktualnego CV, zdjęcia dyplomowego, zdjęć z wykonywanych prac oraz potwierdzenia zatrudnienia) poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 66157b8d1c30c244